دوره جامع تحلیل غیرخطی و بهسازی لرزه ای سازه ها در تهران
iransaze.com :: مشاهده موضوع - تاپیک جامع نرم افزار Abaqus (مطالب مفيد، رفع اشکالات و نصب)
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » نرم افزارهای اجزای محدود

ارسال موضوع جدید   این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
تاپیک جامع نرم افزار Abaqus (مطالب مفيد، رفع اشکالات و نصب) رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 389, 390, 391
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
rakebzan
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 1 اردیبهشت 1391

تشکر شده 2 بار در 2 پست

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1394 - 12:27    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

THE INDEPENDENT VARIABLES MUST BE ARRANGED IN ASCENDING ORDER
وقتی submit میکنم این ارور میده....یعنی چی؟

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
rakebzan
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 1 اردیبهشت 1391

تشکر شده 2 بار در 2 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1394 - 12:27    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

وقتی در قسمت job submit میکنم این ارور میده....یعنی چی؟

بازگشت به بالای صفحه

ehsanj1989
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 6 فروردین 1393

تشکر شده 42 بار در 37 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1394 - 17:13    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

rakebzan نوشته است:
وقتی در قسمت job submit میکنم این ارور میده....یعنی چی؟

با سلام
شاید اشتباه کنم اما به امتحانش میرزه، مقادیری که دادین باید به صورت صعودی باشد و زیاد شوند
مثلا شاید در تعریف مصالح و قسمت خرابی داده های شما صعودی نیست، که میتوانید چند مقدار اولیه را صفر بدهید و دوباره ران کنید، احتمالا جواب بگیرید.
به هر حال داده های وارد شده را چک کنید.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email
ehsanj1989
کاربر فعال
کاربر فعال

عضو شده در: 6 فروردین 1393

تشکر شده 42 بار در 37 پست

پست تاریخ: سه‌شنبه 26 آبان 1394 - 19:13    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام با کمک شما دوستان و اساتید گرامی تونستم برش پایه رو کمی بهتر کنم، خط آبی نمودار آباکوس
اما شیب نمودار رضایت بخش نیست، اگر نظر بدهید ممنون شما خواهم شد. با سپاس
[/URL]
[/img]

بازگشت به بالای صفحه

amin_mn
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 13 خرداد 1390

تشکر شده 2 بار در 2 پست

پست تاریخ: جمعه 29 آبان 1394 - 14:28    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام

مدل من دارای سطح تماس از نوع penalty contact هست...و بسیار زمان بر، میخواستم از parallelization جهت کاهش حجم محاسبات اسفاده کنم و لی ظاهرا در مدل های contact دار محدودیت وجود داره... تو manual آباکوس نوشته که برای جنرال کانتکت محدودیتی وجود نداره و برای پنالتی کانتکت ممکنه بشه از چند دامین استفاده کرد و برای کینماتیک کانتکت هر گز نمیشه(: A contact pair cannot be split across parallel domains, but separate contact pairs are not restricted to be in the same parallel domain. A contact pair that uses the kinematic contact algorithm requires that all of the nodes associated with the involved surfaces be within a single parallel domain and not be shared with any other parallel domains. A contact pair that uses the penalty contact algorithm requires that the associated nodes be part of a single parallel domain, but these nodes may also be part of other parallel domains. Analyses in which a large percentage of nodes are involved in contact may not scale well if contact pairs are used, especially with kinematic enforcement of contact constraints. General contact does not limit the domain decomposition boundaries.)
ولی من هر کاری میکنم نه برای جنرال کانتکت نه برای پنالتی کانتکت نمیتونم از parallelization استفاده کنم (ارور میده) در ضمن تحلیلم از نوع explicit هست....لطفا راهنمایی کنید چیکار باید بکنم.(دیگه دارم به مرز استیصال می رسم Crying or Very sad )

بازگشت به بالای صفحه

mmp
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال

عضو شده در: 15 آبان 1386

تشکر شده 32 بار در 23 پست

پست تاریخ: شنبه 30 آبان 1394 - 00:53    عنوان:  مشکل در FREEFEILD پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با سلام خدمت دوستان و مهندسان گرامی..
از خدمتتون راهنمایی می خواستم ..ممنون میشم راهنمایی بفرمایید..
موضوع پایان نامه بنده در رابطه با ژئوتکنیک لرزه ای و بررسی لرزه ای عوارض توپوگرافی هست...مدل در حال حاضرم یک بلوک خاکی تحت عنوان freefield هست که می بایست مورد مقایسه با سایر مدل ها قرار گیرد...حال چند سوال؟
1- مصالح در حالت الاستیک من شامل: E=790400 KPA,v=0.3,p=1900 pa, میرایی نیز 5%
به نظر شما این نوع معرفی مصالح برای نرم افزار آباکوس بر اساس پاسکال صحیح هست؟
2- مدل با استفاده از موجک ریکر با فرکانس مرکزی 1.4 هرتز که از کف مدل به آن اعمال میشود تهییج می شود... نقطه فری فیلد در بلوک خاکی بدون عارضه توپوگرافی مورد استفاده در سایر عوارض توپوگرافی قرار میگیرد....حال سوال اینجاست که در نمودار زیر ( که از نرم افزارآباکوس استخراج و با نرم افزار سایسموسیگنال فرکانس فوریه آن بدست آمده) چرا نتایج الاستیک نسبت به نتایج پلاستیک در همان نطقه دارای نویز هست؟...لازم به ذکر هست که مرز جاذب به اندازه کافی بزرگ در نظر گرفته شده و همچنین از فنر در گوشه ها استفاده شده است...
3- به نظر شما لزوما میبایست نتایج الاستیک در همه فرکانس ها ( و نیز پریودها) از نتایج پلاستیک بیشتر باشد؟
4- و اینکه نتایج پیک هر دو الاستیک و پلاستیک جهت مقایسه می بایست در یک فرکانس خاص قرار گیرد؟؟؟؟ در صورتی که در نمودارها ملاحظه میشود که اینچنین نیست و در فرکانس های نزدیک به هم جواب داده....لازم به ذکر است نمودار مربوط به نقطه ای در بالای بلوک مدل و در وسط آن در نظر گرفته شده... ممنون از همراهیتون

بازگشت به بالای صفحه

kamranalmasi
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 19 آبان 1393

تشکر شده 1 بار در 1 پست

پست تاریخ: شنبه 30 آبان 1394 - 17:50    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام بر دوستان عزیز
رفتار فولاد رو برای بارگذاری چرخه ای چطور باید به نرم افزار معرفی کرد؟ برای سخت شوندگی از نوع KINEMATIC پارامتر های تنش و کرنش معادل در CYCLIC HARDENING
چطور بدست میایند؟
ه شدّ منتظر جواب سوالم هستم.
خیلی ممنونم

بازگشت به بالای صفحه

تشکر توسط: SCOTTHERCULE
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید.   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه : قبلی  1, 2, 3 ... 389, 390, 391
صفحه 391 از 391

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید