سازه 90 : نرم افزار ترسیم سازه های بتن آرمه
iransaze.com :: مشاهده موضوع - برخی از قوانین انجمنها جهت یادآوری
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » مسایل مرتبط با سایت ایرانسازه

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
برخی از قوانین انجمنها جهت یادآوری رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
admin
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت


عضو شده در: 7 مهر 1385
پست: 37412

تشکر: 3354
تشکر شده 18618 بار در 8697 پست

محل سکونت: همدان iran.gif


امتیاز: 210661
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: یکشنبه 19 خرداد 1387 - 11:57    عنوان:  برخی از قوانین انجمنها جهت یادآوری پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

با وجود اینکه قوانین انجمنها بارها و بارها در جاهای مختلف به کاربران یادآوری شده است، به نظر میرسد که لازم باشد که یکبار دیگر هم در اینجا به طور متمرکز برخی از این قوانین فقط برای یادآوری دوباره ذکر شود.
1- برای هر تاپیک باید انجمن و بخش متناسب با موضوع تاپیک انتخاب شود
2- هر تاپیک باید دارای عنوانی مناسب و متناسب با موضوع تاپیک باشد. از انتخاب واژه هایی نظیر "کمک فوری"، "درخواست کمک"، "درخواست راهنمایی" و .... جدآ خودداری نمایید. همچنین عنوان انتخابی باید نه آنقدر کوتاه باشد که قابل فهم نباشد و نه آنقدر بلند باشد که در صفحه اول عنوان آن جای زیادی را اشغال نماید.
3- پستهای ارسالی باید دارای جمله بندی کامل و به صورت گویا باشند به گونه ای که منظور فرد ارسال کننده به طور کامل و واضح بیان شود. استفاده از جملات بدون فعل و فاعل که منظور قابل فهم نباشد ممنوع است. همچنین تا حد امکان پستهای ارسالی باید فاقد غلطهای املایی باشند و یا لااقل کلمات کلیدی آنها باید با املای صحیح نوشته شوند تا ثبت آنها در موتورهای جستجو به درستی انجام شود. همچنین مطالب باید همه به زبان فارسی و یا انگلیسی و نه فینگلیش تایپ شوند.
4- کاربران باید قبل از ایجاد تاپیک با یک جستجوی ساده از عدم وجود تاپیک مشابه موضوع مورد نظر آنها مطمئن شوند. این جستجو در لینک زیر امکانپذیر است:
http://iransaze.com/forums-search.html
اگر تاپیک مشابه وجود داشته باشد و در آن تاپیک پاسخ کاربر داده نشده باشد، کاربر میتواند در ادامه آن تاپیک مشکل خود را مطرح نماید. در صورتی که تاپیکی با آن موضوع وجود ندارد کاربر میتواند و باید مشکل خود را در یک تاپیک جدید مطرح نماید.
5- در هر تاپیک موضوعاتی که مطرح میشود باید متناسب با عنوان تاپیک باشد و کاربران نباید با مطرح کردن موضوعات دیگر بحث اصلی را به انحراف بکشند و برای بحثهای دیگر باید تاپیکهای جدید مطرح نمایند.
6- کاربران در پستهای خود باید رعایت ادب و شان یک سایت علمی را بنمایند و از به کار بردن واژه های توهین آمیز و یا تحقیرآمیز خودداری نمایند. سایت ایران سازه دارای مخاطبانی با گستره اطلاعاتی در حد دیپلم تا دکترا میباشد و به همین جهت ممکن است برخی سوالات مطرح شده توسط برخی کاربران برای برخی دیگر ابتدایی به نظر برسد. اما از دوستان تقاضا میشود که به سوالات حتی ابتدایی بقیه کاربران هم بدون به کار بردن واژه های تحقیر آمیز جواب دهند و یا لااقل جوابی ندهند.
7- ایجاد یک تاپیک به این معنی نیست که حتمآ به آن پاسخی داده میشود. اگر به یک تاپیک پاسخی داده نشود مفهوم آن ایسنت که یا کاربری پاسخ آن را نمیداند و یا اینکه این سوال قبلآ در انجمنها پرسیده شده است و کاربر با جستجو میتواند پاسخ را بیابد. در هر صورت اگر به تاپیک شما پاسخی داده نشد از ایجاد تاپیکهای تکراری و یا پستهای متوالی در آن تاپیک جهت گرفتن پاسخ خودداری کنید. تنها در صورتی که در برخی مواقع به علت پستهای متوالی کاربران عنوان تاپیک شما در کمتر از یک روز از صفحه اول سایت محو شود میتوانید پس از محو شدن آن از صفحه اول یک بار با ارسال یک پست دلخواه در تاپیک مورد نظر آنرا به صفحه اول سایت بازگردانید. اگر به سوال تاپيک شما پاسخي داده نشد و در هيچجاي ديگر از انجمنها هم قبلاً پاسخي به آن داده نشده باشد، ميتوانيد يک هفته بعد سوال خود را در همان تاپيک دوباره تکرار کنيد. اگر باز هم جوابي نگرفتيد سوال شما باز هم در همان تاپيک به فواصل هر يک ماه و فقط يکبار در هر ماه تا رسيدن به جواب مورد نظر شما قابل تکرار است.
8- مدیران انجمنها و سایت ملزم به پاسخگویی به سوالات کاربران نیستند و تنها در برخی موارد اگر پاسخ سوالی را بدانند همانند بقیه کاربران جواب کاربر مورد نظر را در انجمنها میدهند. پس به همین جهت کاربران عزیز از پرسیدن سوالات خود از طریق پیام خصوصی و ایمیل و مخاطب قرار دادن مستقیم مدیران در انجمنها برای اخذ پاسخ خودداری نمایند و مطمئنآ چنین مواردی لزومآ با پاسخ مواجه نخواهد شد.
9- تنها موضوعاتی میتوانند در انجمنهای سایت مطرح شوند که به نوعی با موضوعات انجمنها و بخشهای مختلف سایت مرتبط باشند. موضوعات متفرقه که مورد علاقه اکثریت کاربران میباشد در سطحی محدود در بخشهای پیش بینی شده در انجمنها میتواند مطرح شود. در صورتی که حجم این موضوعات به گونه ای شود که با هدف اصلی سایت را تحت تاثیر قرار دهد مدیران انجمن میتوانند به طور موقت تاپیکهای مربوطه حذف و یا قفل نمایند. (بر همین اساس در هر روز موضوعات متفرقه غیرمربوط به موضوع سایت که در بخش متفرقه قرار میگیرد تنها یک تاپیک میتواند باشد و تاپیک دوم که ایجاد میشود و یا با پست جدید به صفحه اول آورده میشود میتواند توسط مدیران به طور موقت پاک شود. موضوعات تفریحی که در چارچوب قوانین سایت است باید فقط در تاپیک جهت تنوع بخشیدن در این سایت... مطرح شود. هر کاربر در تاپیک فوق و کلاً بخش متفرقه روزانه یک موضوع میتواند ارسال نماید ) مطرح کردن موضوعات سیاسی و مذهبی به هر شکل که باشد و همچنین موضوعاتی که خلاف قوانین کشور است کلآ ممنوع میباشد.
10- تاپیکهای تبلیغاتی تنها یک بار و در تنها در بخش آگهی های رایگان قابل درج هستند. تکرار این تاپیکها در بخشهای مختلف و یا استفاده از روشهایی برای به صفحه اول آوردن آنها مخالف قوانین انجمن بوده و با آن مقابله میشود. هر کاربر در ماه تنها یک آگهی رایگان میتواند ارسال نماید و اگر بیش از یک آگهی ارسال شود مدیران انجمن و سایت حق دارند آخرین آگهی های او را پاک کنند. ضمن اینکه کاربر باید حداقل یک ماه از عضویتش گذشته باشد و به ازای هر آگهی رایگان باید حداقل ده پست مفید در سایت ( به تشخیص مدیران سایت ) داشته باشد و برای این ده پست مفید اقلاً 5 تشکر از کاربران دیگر گرفته باشد. غیر از آن تعداد آگهی های ارسال شده توسط کاربران در روز نمیتواند از 1 آگهی بیشتر شود در غیر این صورت آگهی های اضافه که دیرتر از بقیه ارسال شده اند توسط مدیران میتواند پاک شوند. استفاده از امضای شخصی برای تبلیغ بلامانع است. محتوای تبلیغ نباید با قوانین انجمن تضادی داشته باشد و نباید با اهداف سایت مغایر باشد و البته بدیهی است که مسئولیت محتوای تبلیغ تنها بر عهده خود کاربر تبلیغ کننده است و سایت هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. آگهیها فقط در زمینه مهندسی عمران و معماری مجاز به درج هستند و البته مواردی چون تبلیغ انجام پروژه و ... که با اهداف سایت مغایر است قابل درج نیستند. دوستانی که دارای سایت یا وبلاگ هستند اگر قصد تبلیغ برای سایت یا وبلاگ خود دارند تنها یکبار در بخش لینکستان میتوانند این کار را انجام دهند و غیر از آن میتوانند در امضای خود آدرس سایت یا وبلاگ را قرار دهند. در صورتی که این دوستان بخواهند در انجمنها به تدریج مطالب خود را معرفی نمایند باید ضمن انتخاب بخش مناسب حتمآ در متن ارسالی خود ضمن توضیح کامل مطالب خود لینک دانلود مطلب و یا لینک مستقیم مطلب در سایت یا وبلاگ خود را قرار دهند و تنها ذکر آدرس صفحه اصلی وبلاگ یا سایت کفایت نخواهد کرد. همچنین مطلب قرار داده شده باید غیرتکراری و مرتبط با موضوع سایت باشد. مطالبی که با ارجاع به صفحه ای در سایت یا وبلاگ دیگر درج میشود باید به صورت مستقیم و بدون نیاز به عضویت رایگان یا غیررایگان در آن سایت یا وبلاگ قابل دانلود باشد. همچنین سایت و یا وبلاگ لینک شده نباید حاوی مواردی نظیر بدافزار ، پنجره های پاپ آپ آزاردهنده و یا هر گونه محتوای دیگری که باعث آزار کاربران گردد( به تشخیص مدیر و ناظمان سایت) باشد. در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده مدیران سایت و انجمن حق ویرایش مطلب و یا حذف مطلب را خواهند داشت.
11- در موقع ارسال مطالب و یا انتخاب آواتور ، امضای شخصی و .... مطالب و محتوا باید به گونه ای انتخاب شوند که فرمت صفحه پس از ارسال مطلب به هم نریزد و به طور مثال صفحه بیش از حد بزرگ نشود که مطالب آن به راحتی قابل خواندن نباشد. در این زمینه کاربران علی الخصوص در انتخاب عکسها باید دقت لازم را بنمایند و از ارسال عکسهای با ابعاد بزرگ خودداری نمایند. حداکثر عرض عکسها را 700 پیکسل در نظر بگیرید.

12- کاربران نباید مطالبی را ارسال نمایند که به نوعی باعث پایمال شدن حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در داخل کشور و یا اشخاص حقیقی و حقوقی خارج از کشور که به نوعی دولت ایران الزام قانونی در حفظ حقوق آنها دارد، شود. در صورت تشخیص مغایرت محتوای یک پست با این قوانین مدیران انجمن حق پاک کردن آن پست را دارند. در هر صورت مسئولیت محتوای هر پست حتی اگر آن پست توسط مدیران انجمن پاک هم نشود تنها بر عهده فرد ارسال کننده خواهد بود و مدیران انجمن و سایت هیچ مسئولیتی در این زمینه بر عهده نخواهند داشت.
13- هر کاربر تنها مجاز به باز کردن یک حساب کاربری برای خود میباشد و باز کردن چند اکانت با چند ایمیل متفاوت برای یک نفر مجاز نمیباشد. ضمنآ کاربران به عنوان نام کاربری مجاز به استفاده از اسامیی که به نوعی مغایر شان یک سایت علمی است نیستند.
14- اگر فایل یا مطلب خاصی را میخواهید که در سایت وجود ندارد، میتوانید آن را از طریق انجمن زیر با رعایت بقیه قوانین سایت درخواست نمایید:
http://www.iransaze.com/forum-99.html
توجه کنید که در صورتی میتوان این درخواست را انجام داد که فایل مورد نظر در سایت موجود نباشد. در صورتی که مطلب مورد نظر در سایت موجود باشد با توجه به اینکه میتوان آن را با جستجو پیدا کرد، باز کردن تاپیک برای آن مجاز نیست و مدیران حق پاک کردن آن را خواهند داشت. فایل درخواست شده باید به صورت تخصصی عمران یا معماری و در چارچوب قوانین سایت و به خصوص بحث کپی رایت باشد. درخواست مواردی نظیر نرم افزارها و کتابهای فارسی دارای کپی رایت ، پروژه های آماده درسی ( که مشخصاً درخواست کننده برای تحویل به استاد درس بخواهد) و مواردی از این دست در این بخش ممنوع میباشد. تعداد تاپیکهایی که به این منظور باز میشود در هر روز نیز محدود خواهد بود و برای آنکه فرصت برای مطالب دیگر هم باشد حداکثر تعداد این تاپیکها میتواند دو تاپیک باشد و موارد بیشتر میتواند توسط مدیران سایت پاک شوند. هر کاربر نیز در هر ماه تنها دو تاپیک با این مضمون میتواند باز کند و موارد بیشتر را مدیران میتوانند پاک کنند.
15- هر کاربر در هر روز تنها حق ایجاد حداکثر دو تاپیک با رعایت بقیه قوانین سایت را دارد. در صورت عدم رعایت این قانون ، مدیران سایت حق دارند که تاپیکهای اضافه کاربر را به تشخیص خود حذف نمایند.
16- اشتراک اطلاعات در سایت باید به صورت عمومی باشد. درخواست ارسال اطلاعات به صورت خصوصی به ایمیل کاربر خلاف قوانین است. اگر به هر دلیل کاربری نخواهد اطلاعاتش را به صورت عمومی در اختیار دیگران قرار دهد و یا نخواهد اطلاعات مورد نظرش را عمومی دریافت نماید، باید برای تبادل اطلاعات از سیستم پیامهای خصوصی سایت استفاده کند.
17- تخلف از قوانین سایت به تشخیص مدیران سایت میتواند با تذکر و اخطار مواجه شود. در مورد کاربرانی که به صورت مکرر قوانین را نقض میکنند و یا برای اولین بار به صورت عامدانه ( به تشخیص مدیران سایت ) تخلفاتی انجام دهند که نظم سایت را مختل نماید و یا امنیت سایت را با خطر مواجه نماید، اکانت آنها به صورت موقت یا دائم ( به تشخیص مدیر سایت ) بسته خواهد شد.
قوانین فوق ممکن است در آینده اضافه و یا کم شوند و هر کاربر ملزم است هر چند وقت یکبار این قوانین را بازبینی نماید و از موارد جدید آن مطلع شود.
مدیران انجمن میتوانند در مواردی که قوانین توسط کاربر رعایت نشده باشد پستهای ارسالی کاربران را بدون اخطار قبلی پاک نمایند. در مورد کاربرانی که به طور متعدد قوانین انجمنها را نقض میکنند و یا برای اولین بار تخلفاتی را انجام میدهند که به تشخیص مدیر سایت به صورت تعمدی برای به هم زدن نظم و قوانین انجمنها بوده است، این حق برای مدیر سایت وجود دارد که این کاربران را معلق و اجازه دسترسی به سایت را به طور دائم یا موقت به آنها ندهد.


این مطلب آخرین بار توسط admin در سه‌شنبه 21 بهمن 1393 - 17:42 ، و در مجموع 20 بار ویرایش شده است.

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
تشکر توسط: omranefarda, manager90, sina1987, samarehhrs, nima178, mohsenmas, ramezoon
:
civil84
عضو جدید
عضو جدید


عضو شده در: 29 مرداد 1386
پست: 1

تشکر: 0
تشکر شده 5 بار در 1 پستامتیاز: 10
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: پنج‌شنبه 7 شهریور 1387 - 22:46    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام.چگونه می توانم یک فایل را در سایت قرار دهم تا دیگران بتوانند از ان در صورت تمایل استفاده کنند؟ Question Question Question Question Question Question Idea

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
تشکر توسط: omranefarda, samarehhrs, mohamad_t, nima178, ramezoon
admin
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت


عضو شده در: 7 مهر 1385
پست: 37412

تشکر: 3354
تشکر شده 18618 بار در 8697 پست

محل سکونت: همدان iran.gif


امتیاز: 210661
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: پنج‌شنبه 7 شهریور 1387 - 23:05    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

نقل قول:

سلام.چگونه می توانم یک فایل را در سایت قرار دهم تا دیگران بتوانند از ان در صورت تمایل استفاده کنند؟

برای قرار دادن فایل برای استفاده دیگران میتوانید از راهنماییهای انجام گرفته در تاپیک زیر کمک بگیرید:
http://iransaze.com/ftopict-2414.html

_________________
مرجع کاربردی طراحی سازه های فولادی با نرم افزار ETABS 2013 و SAFE ورژن 12 : http://goo.gl/zkqFfH

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
تشکر توسط: omranefarda, samarehhrs, nima178, ramezoon
Vakef
ناظم بازنشسته
ناظم بازنشسته


عضو شده در: 19 اردیبهشت 1387
پست: 1480

تشکر: 1278
تشکر شده 963 بار در 410 پست

محل سکونت: تهران blank.gif


امتیاز: 13854
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: جمعه 8 شهریور 1387 - 08:07    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

من هم یک خواهش از دوستان خوبم داشتم .
خیلی از پرسشهایی که جدید مطرح میشوند قبلا در سایت مطرح شده و پاسخ داده شده است .
حالا شاید تحت عناوین دیگری مطرح شده باشند . و عملا تکراری هستند .
دوستان قبل از مطرح کردن پرسش حتما در انجمن سایت جستجو کنید .
یا از گزینه جستجو در صفحه اول استفاده کنید . و در صورت پیدا نشدن رکورد مورد نظر پست جدید و سوال خود را مطرح کنید . همگی موفق و موید باشیم . Smile

_________________
رضا واکف
مهندس طراح - ناظر - مجری
پیمانکاری کلیه ابنیه فنی و مهندسی

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر
تشکر توسط: omranefarda, samarehhrs, sallane, nima178, mohsenmas, ramezoon
heavyboy
عضو کمی فعال
عضو کمی فعال


عضو شده در: 4 آبان 1385
پست: 98

تشکر: 7
تشکر شده 21 بار در 8 پستامتیاز: 1000
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: چهار‌شنبه 11 شهریور 1388 - 13:00    عنوان:  Re: برخی از قوانین انجمنها جهت یاد پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

admin نوشته است:
با وجود اینکه قوانین انجمنها بارها و بارها در جاهای مختلف به کاربران یادآوری شده است، به نظر میرسد که لازم باشد که یکبار دیگر هم در اینجا به طور متمرکز برخی از این قوانین فقط برای یادآوری دوباره ذکر شود.
1- برای هر تاپیک باید انجمن و بخش متناسب با موضوع تاپیک انتخاب شود
2- هر تاپیک باید دارای عنوانی مناسب و متناسب با موضوع تاپیک باشد. از انتخاب واژه هایی نظیر "کمک فوری"، "درخواست کمک"، "درخواست راهنمایی" و .... جدآ خودداری نمایید. همچنین عنوان انتخابی باید نه آنقدر کوتاه باشد که قابل فهم نباشد و نه آنقدر بلند باشد که در صفحه اول عنوان آن جای زیادی را اشغال نماید.
3- پستهای ارسالی باید دارای جمله بندی کامل و به صورت گویا باشند به گونه ای که منظور فرد ارسال کننده به طور کامل و واضح بیان شود. استفاده از جملات بدون فعل و فاعل که منظور قابل فهم نباشد ممنوع است. همچنین تا حد امکان پستهای ارسالی باید فاقد غلطهای املایی باشند و یا لااقل کلمات کلیدی آنها باید با املای صحیح نوشته شوند تا ثبت آنها در موتورهای جستجو به درستی انجام شود. همچنین مطالب باید همه به زبان فارسی و یا انگلیسی و نه فینگلیش تایپ شوند.
4- کاربران باید قبل از ایجاد تاپیک با یک جستجوی ساده از عدم وجود تاپیک مشابه موضوع مورد نظر آنها مطمئن شوند. این جستجو در لینک زیر امکانپذیر است:
http://iransaze.com/forums-search.html
اگر تاپیک مشابه وجود داشته باشد و در آن تاپیک پاسخ کاربر داده نشده باشد، کاربر میتواند در ادامه آن تاپیک مشکل خود را مطرح نماید. در صورتی که تاپیکی با آن موضوع وجود ندارد کاربر میتواند و باید مشکل خود را در یک تاپیک جدید مطرح نماید.
5- در هر تاپیک موضوعاتی که مطرح میشود باید متناسب با عنوان تاپیک باشد و کاربران نباید با مطرح کردن موضوعات دیگر بحث اصلی را به انحراف بکشند و برای بحثهای دیگر باید تاپیکهای جدید مطرح نمایند.
6- کاربران در پستهای خود باید رعایت ادب و شان یک سایت علمی را بنمایند و از به کار بردن واژه های توهین آمیز و یا تحقیرآمیز خودداری نمایند. سایت ایران سازه دارای مخاطبانی با گستره اطلاعاتی در حد دیپلم تا دکترا میباشد و به همین جهت ممکن است برخی سوالات مطرح شده توسط برخی کاربران برای برخی دیگر ابتدایی به نظر برسد. اما از دوستان تقاضا میشود که به سوالات حتی ابتدایی بقیه کاربران هم بدون به کار بردن واژه های تحقیر آمیز جواب دهند و یا لااقل جوابی ندهند.
7- ایجاد یک تاپیک به این معنی نیست که حتمآ به آن پاسخی داده میشود. اگر به یک تاپیک پاسخی داده نشود مفهوم آن ایسنت که یا کاربری پاسخ آن را نمیداند و یا اینکه این سوال قبلآ در انجمنها پرسیده شده است و کاربر با جستجو میتواند پاسخ را بیابد. در هر صورت اگر به تاپیک شما پاسخی داده نشد از ایجاد تاپیکهای تکراری و یا پستهای متوالی در آن تاپیک جهت گرفتن پاسخ خودداری کنید. تنها در صورتی که در برخی مواقع به علت پستهای متوالی کاربران عنوان تاپیک شما در کمتر از یک روز از صفحه اول سایت محو شود میتوانید پس از محو شدن آن از صفحه اول یک بار با ارسال یک پست دلخواه در تاپیک مورد نظر آنرا به صفحه اول سایت بازگردانید. اگر به سوال تاپيک شما پاسخي داده نشد و در هيچجاي ديگر از انجمنها هم قبلاً پاسخي به آن داده نشده باشد، ميتوانيد يک هفته بعد سوال خود را در همان تاپيک دوباره تکرار کنيد. اگر باز هم جوابي نگرفتيد سوال شما باز هم در همان تاپيک به فواصل هر يک ماه و فقط يکبار در هر ماه تا رسيدن به جواب مورد نظر شما قابل تکرار است.
8- مدیران انجمنها و سایت ملزم به پاسخگویی به سوالات کاربران نیستند و تنها در برخی موارد اگر پاسخ سوالی را بدانند همانند بقیه کاربران جواب کاربر مورد نظر را در انجمنها میدهند. پس به همین جهت کاربران عزیز از پرسیدن سوالات خود از طریق پیام خصوصی و ایمیل و مخاطب قرار دادن مستقیم مدیران در انجمنها برای اخذ پاسخ خودداری نمایند و مطمئنآ چنین مواردی لزومآ با پاسخ مواجه نخواهد شد.
9- تنها موضوعاتی میتوانند در انجمنهای سایت مطرح شوند که به نوعی با موضوعات انجمنها و بخشهای مختلف سایت مرتبط باشند. موضوعات متفرقه که مورد علاقه اکثریت کاربران میباشد در سطحی محدود در بخشهای پیش بینی شده در انجمنها میتواند مطرح شود. در صورتی که حجم این موضوعات به گونه ای شود که با هدف اصلی سایت را تحت تاثیر قرار دهد مدیران انجمن میتوانند به طور موقت تاپیکهای مربوطه حذف و یا قفل نمایند. مطرح کردن موضوعات سیاسی و مذهبی به هر شکل که باشد و همچنین موضوعاتی که خلاف قوانین کشور است کلآ ممنوع میباشد.
10- تاپیکهای تبلیغاتی تنها یک بار و در تنها در بخش آگهی های رایگان قابل درج هستند. تکرار این تاپیکها در بخشهای مختلف و یا استفاده از روشهایی برای به صفحه اول آوردن آنها مخالف قوانین انجمن بوده و با آن مقابله میشود. هر کاربر در ماه تنها یک آگهی رایگان میتواند ارسال نماید و اگر بیش از یک آگهی ارسال شود مدیران انجمن و سایت حق دارند آخرین آگهی های او را پاک کنند. غیر از آن تعداد آگهی های ارسال شده توسط کاربران در روز نمیتواند از 2 آگهی بیشتر شود در غیر این صورت آگهی های اضافه که دیرتر از بقیه ارسال شده اند توسط مدیران میتواند پاک شوند. استفاده از امضای شخصی برای تبلیغ بلامانع است. محتوای تبلیغ نباید با قوانین انجمن تضادی داشته باشد و البته بدیهی است که مسئولیت محتوای تبلیغ تنها بر عهده خود کاربر تبلیغ کننده است و سایت هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.دوستانی که دارای سایت یا وبلاگ هستند اگر قصد تبلیغ برای سایت یا وبلاگ خود دارند تنها یکبار در بخش لینکستان میتوانند این کار را انجام دهند و غیر از آن میتوانند در امضای خود آدرس سایت یا وبلاگ را قرار دهند. در صورتی که این دوستان بخواهند در انجمنها به تدریج مطالب خود را معرفی نمایند باید ضمن انتخاب بخش مناسب حتمآ در متن ارسالی خود ضمن توضیح کامل مطالب خود لینک دانلود مطلب و یا لینک مستقیم مطلب در سایت یا وبلاگ خود را قرار دهند و تنها ذکر آدرس صفحه اصلی وبلاگ یا سایت کفایت نخواهد کرد. همچنین مطلب قرار داده شده باید غیرتکراری و مرتبط با موضوع سایت باشد. در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده مدیران سایت و انجمن حق ویرایش مطلب و یا حذف مطلب را خواهند داشت.
11- در موقع ارسال مطالب و یا انتخاب آواتور ، امضای شخصی و .... مطالب و محتوا باید به گونه ای انتخاب شوند که فرمت صفحه پس از ارسال مطلب به هم نریزد و به طور مثال صفحه بیش از حد بزرگ نشود که مطالب آن به راحتی قابل خواندن نباشد. در این زمینه کاربران علی الخصوص در انتخاب عکسها باید دقت لازم را بنمایند و از ارسال عکسهای با ابعاد بزرگ خودداری نمایند
12- کاربران نباید مطالبی را ارسال نمایند که به نوعی باعث پایمال شدن حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در داخل کشور و یا اشخاص حقیقی و حقوقی خارج از کشور که به نوعی دولت ایران الزام قانونی در حفظ حقوق آنها دارد، شود. در صورت تشخیص مغایرت محتوای یک پست با این قوانین مدیران انجمن حق پاک کردن آن پست را دارند. در هر صورت مسئولیت محتوای هر پست حتی اگر آن پست توسط مدیران انجمن پاک هم نشود تنها بر عهده فرد ارسال کننده خواهد بود و مدیران انجمن و سایت هیچ مسئولیتی در این زمینه بر عهده نخواهند داشت.
13- هر کاربر تنها مجاز به باز کردن یک حساب کاربری برای خود میباشد و باز کردن چند اکانت با چند ایمیل متفاوت برای یک نفر مجاز نمیباشد. ضمنآ کاربران به عنوان نام کاربری مجاز به استفاده از اسامیی که به نوعی مغایر شان یک سایت علمی است نیستند.

قوانین فوق ممکن است در آینده اضافه و یا کم شوند و هر کاربر ملزم است هر چند وقت یکبار این قوانین را بازبینی نماید و از موارد جدید آن مطلع شود.
مدیران انجمن میتوانند در مواردی که قوانین توسط کاربر رعایت نشده باشد پستهای ارسالی کاربران را بدون اخطار قبلی پاک نمایند. در مورد کاربرانی که به طور متعدد قوانین انجمنها را نقض میکنند و یا برای اولین بار تخلفاتی را انجام میدهند که به تشخیص مدیر سایت به صورت تعمدی برای به هم زدن نظم و قوانین انجمنها بوده است، این حق برای مدیر سایت وجود دارد که این کاربران را معلق و اجازه دسترسی به سایت را به آنها ندهد.

متاسفانه مدتی هست که تاپیک های تکراری ، موضوعات بی ربط ، عنوان های نامناسب و .... در سایت ایران سازه به شدت زیاد شده . از کلیه دوستان عزیز خواهش می کنم که حتما قوانین سایت رو رعایت کنند.

_________________
سرمایه یک مهندس دانش اوست

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
تشکر توسط: omranefarda, samarehhrs, nima178, ramezoon
admin
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت


عضو شده در: 7 مهر 1385
پست: 37412

تشکر: 3354
تشکر شده 18618 بار در 8697 پست

محل سکونت: همدان iran.gif


امتیاز: 210661
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: چهار‌شنبه 11 شهریور 1388 - 15:35    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

نقل قول:

متاسفانه مدتی هست که تاپیک های تکراری ، موضوعات بی ربط ، عنوان های نامناسب و .... در سایت ایران سازه به شدت زیاد شده . از کلیه دوستان عزیز خواهش می کنم که حتما قوانین سایت رو رعایت کنند.

بله متاسفانه کاملاً درست است. متاسفانه این مسایل آنقدر هم زیاد است که من و بقیه مدیران انجمن فرصت رسیدگی کامل به این مسایل را نداریم

_________________
مرجع کاربردی طراحی سازه های فولادی با نرم افزار ETABS 2013 و SAFE ورژن 12 : http://goo.gl/zkqFfH

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
تشکر توسط: omranefarda, samarehhrs, nima178, ramezoon
admin
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت


عضو شده در: 7 مهر 1385
پست: 37412

تشکر: 3354
تشکر شده 18618 بار در 8697 پست

محل سکونت: همدان iran.gif


امتیاز: 210661
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: پنج‌شنبه 7 آبان 1388 - 21:39    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

چند وقت است که تعداد زیادی از تاپیکها اختصاص به درخواست فایلهای گوناگون شده است که این مساله متاسفانه میرود که هدف اصلی انجمنهای سایت را که بحث و بررسی در زمینه مطالب مختلف فنی است را تحت تاثیر قرار دهد. به همین جهت در زمینه ایجاد اینگونه تاپیکها بندی به قوانین سایت اضافه شد که در زیر آن را میتوانید مطالعه کنید:

نقل قول:

14- اگر فایل یا مطلب خاصی را میخواهید که در سایت وجود ندارد، میتوانید آن را از طریق انجمن زیر با رعایت بقیه قوانین سایت درخواست نمایید:
http://www.iransaze.com/forum-99.html
توجه کنید که در صورتی میتوان این درخواست را انجام داد که فایل مورد نظر در سایت موجود نباشد. در صورتی که مطلب مورد نظر در سایت موجود باشد با توجه به اینکه میتوان آن را با جستجو پیدا کرد، باز کردن تاپیک برای آن مجاز نیست و مدیران حق پاک کردن آن را خواهند داشت. تعداد تاپیکهایی که به این منظور باز میشود در هر روز نیز محدود خواهد بود و برای آنکه فرصت برای مطالب دیگر هم باشد حداکثر تعداد این تاپیکها میتواند دو تاپیک باشد و موارد بیشتر میتواند توسط مدیران سایت پاک شوند. هر کاربر نیز در هر ماه تنها دو تاپیک با این مضمون میتواند باز کند و موارد بیشتر را مدیران میتوانند پاک کنند.


غیر از مورد بالا هم بخشی در انجمنها برای آگهیهای رایگان وجود دارد که استفاده از آن نیز مدتی است بیرویه شده است و متاسفانه دوستان برای به صفحه اول آوردن تاپیکهای تبلیغاتی خود هم دست به هر ترفندی دست میزنند. برای این منظور از دوستان میخواهم که به بخش زیر از قوانین سایت نیز توجه ویژه داشته باشند:

نقل قول:

10- تاپیکهای تبلیغاتی تنها یک بار و در تنها در بخش آگهی های رایگان قابل درج هستند. تکرار این تاپیکها در بخشهای مختلف و یا استفاده از روشهایی برای به صفحه اول آوردن آنها مخالف قوانین انجمن بوده و با آن مقابله میشود. هر کاربر در ماه تنها یک آگهی رایگان میتواند ارسال نماید و اگر بیش از یک آگهی ارسال شود مدیران انجمن و سایت حق دارند آخرین آگهی های او را پاک کنند. غیر از آن تعداد آگهی های ارسال شده توسط کاربران در روز نمیتواند از 2 آگهی بیشتر شود در غیر این صورت آگهی های اضافه که دیرتر از بقیه ارسال شده اند توسط مدیران میتواند پاک شوند. استفاده از امضای شخصی برای تبلیغ بلامانع است. محتوای تبلیغ نباید با قوانین انجمن تضادی داشته باشد و البته بدیهی است که مسئولیت محتوای تبلیغ تنها بر عهده خود کاربر تبلیغ کننده است و سایت هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.دوستانی که دارای سایت یا وبلاگ هستند اگر قصد تبلیغ برای سایت یا وبلاگ خود دارند تنها یکبار در بخش لینکستان میتوانند این کار را انجام دهند و غیر از آن میتوانند در امضای خود آدرس سایت یا وبلاگ را قرار دهند. در صورتی که این دوستان بخواهند در انجمنها به تدریج مطالب خود را معرفی نمایند باید ضمن انتخاب بخش مناسب حتمآ در متن ارسالی خود ضمن توضیح کامل مطالب خود لینک دانلود مطلب و یا لینک مستقیم مطلب در سایت یا وبلاگ خود را قرار دهند و تنها ذکر آدرس صفحه اصلی وبلاگ یا سایت کفایت نخواهد کرد. همچنین مطلب قرار داده شده باید غیرتکراری و مرتبط با موضوع سایت باشد. در صورت عدم رعایت موارد ذکر شده مدیران سایت و انجمن حق ویرایش مطلب و یا حذف مطلب را خواهند داشت.


بحث دیگری هم که وجود دارد گسترش زیاد تاپیکهای تکراری است. در حالی که برای بسیاری از مطالبی که برای دوستان مطرح است تاپیکهایی از قبل وجود دارد که اکثراً هم به نتیجه رسیده اند باز هم دوستان بدون توجه و بدون آنکه به خود زحمت اندکی جستجو بدهند اقدام به ایجاد تاپیکهای جدید میکنند. تا کنون سعی شده است که با این تاپیکها اکثراً با اغماض برخورد گردد ولی با توجه به تعداد زیاد تاپیکهایی که هر روز ایجاد میشوند و برای آنکه انجمنها نظم بهتری داشته باشند و فضا برای بقیه دوستان نیز تنگ نشود ، سعی میگردد از این پس با این تاپیکها با اغماض کمتری برخورد گردد و این گونه تاپیکها حذف گردند. یک بار دیگر از دوستان میخواهم که قبل از ایجاد تاپیک از طریق آدرس زیر و انتخاب کلید واژه مناسب از عدم وجود تاپیک مشاهب مطمئن شوند:
http://iransaze.com/forums-search.html

باز هم از دوستان میخواهم که نسبت به قوانین سایت دقت بیشتری داشته باشند و با مطالعه دوباره این قوانین و رعایت آنها ، در ایجاد یک فضای پویاتر کمک نمایند

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
تشکر توسط: omranefarda, samarehhrs, nima178, ramezoon
admin
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت


عضو شده در: 7 مهر 1385
پست: 37412

تشکر: 3354
تشکر شده 18618 بار در 8697 پست

محل سکونت: همدان iran.gif


امتیاز: 210661
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: پنج‌شنبه 5 آذر 1388 - 22:42    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

هر چند در اولین پست از این تاپیک قوانین سایت به طور مفصل ذکر گردیده است و اکثر کاربران نیز به این قوانین توجه کافی را دارند و اندک موارد مخالف قوانین هم در اولین فرصت توسط مدیران انجمنها مورد اصلاح قرار میگیرند، ولی با توجه به حساسیت برخی از قسمتهای قوانین و فقط جهت تاکید بیشتر برخی از آنها دوباره با تفصیل بیشتر در اینجا ذکر میگردد؛ امید است که با توجه ویژه به این موارد به حفظ و سلامت این سایت غیرانتفاعی و جلوگیری از هرگونه مشکل برای سایت کمک گردد.
همه دوستان مطلع هستند که چارچوب فعالیت سایت محدوده کشور ایران و در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران است؛ (هر چند که درصد کمی از بازدید کنندگان سایت نیز در خارج از ایران هستند)، به همین جهت لازم است که به قوانین رایج کشور ایران توجه ویژه شود ( همانطور که تا کنون هم این توجه وجود داشته است). بر این اساس از دوستان خواسته میشود که به موارد زیر به طور ویژه توجه داشته باشند:
1- ایران سازه خود را ملزم به رعایت حقوق معنوی تمامی ایرانیان و غیرایرانیانی میداند که دولت ایران خود را ملزم به دفاع از حقوق آنها میداند. پس از کاربران خواسته میشود که در رعایت این مساله و به طور ویژه قانون کپی رایت توجه ویژه را داشته باشند. از دوستان اکیداً خواسته میشود که از قرار دادن مطالبی که به نوعی شامل این قانون است خود داری کنند و حتی از درخواست مطالب دارای کپی رایت هم خودداری نمایند. اگر مطلب به طور مشخص متعلق به شخص حقیقی یا حقوقی خاصی است اول مطمئن شوند که فرد مورد نظر از قرار دادن مطلب خود در فضای مجازی رضایت دارد یا خیر و سپس اقدام به قرار دادن مطلب نمایند. این مساله لزوماً به کتابهای فارسی محدود نیست و میتواند شامل جزوات ، فایلهای اتوکد ، مقالات ، پروژه ها و ... نیز باشد. اگر مطلب مربوط به سایت یا وبلاگ دیگری است حتماً در ابتدای مطلب خود با ذکر صفحه اصلی مطلب در آن سایت منبع سایت را ذکر کنند. مطالبی که در صفحات اول خود به ذکر کپی رایت اشاره شده است اساساً در سایت قرار ندهند ( حتی اگر در سایت دیگری قبلاً قرار داده شده است) و در مورد بقیه مطالب هم مطمئن باشند که صاحب اثر مخالفتی با قرار دادن مطلب در فضای اینترنت ندارد. در مورد مطالبی که در صفحات اول آن به حقوق معنوی صاحب اثر اشاره نشده است، فرض مدیران سایت بر این خواهد بود که فرستنده مطلب مجوز قرارگیری آن در فضای مجازی را به صورت شفاهی یا کتبی از دارنده اثر گرفته است و به همین جهت مطلب پاک نخواهد شد. ( این مساله با توجه به این موضوع است که تحقیق و تفحص برای اطمینان از رضایت صاحب اثر برای مدیران انجمنها عملاً در اکثر مواقع غیرممکن است).
2- دوستان تا آنجا که میتوانند وارد مباحث غیرعلمی و حتی صنفی هم نشوند و اگر هم مباحثی طبق ضرورت در این مورد پیش آمد توجه کافی به مطالبی که مینویسند داشته باشند و از هر گونه بی احترامی و حتی به کار بردن واژه هایی که به نوعی تلقی بی احترامی از آن شود نسبت به افراد حقیقی یا حقوقی ( شناخته شده و یا ناشناخته) به شدت اجتناب نمایند همچنین از نقل قولهای غیرمستند ( حتی واقعی ) که احتمال داده شود که فرد گوینده بعداً منکر اصل موضوع شود خودداری گردد. غیر از آن از ورود به هر گونه مباحثی که مستقیم یا غیرمستقیم به مباحث سیاسی یا مذهبی منجر میگردد به شدت خودداری نمایند.

ذکر این نکته هم فقط جهت یادآوری به دوستان ضروری است که هر مطلبی که در این سایت توسط کاربران آورده میشود ، عواقبی را از لحاظ حقوقی به دنبال خواهد داشت که این عواقب شامل فرد ارایه کننده مطلب، وبسایت به عنوان محل ارایه مطلب و مدیر سایت (بنده ) به عنوان کسی که بستر انجام این کار را فراهم کرده است، میباشد.
پس از دوستان تقاضا میشود که از این پس به این مسایل بیش از گذشته توجه ویژه داشته باشند. اگر هم قبلاً مطلبی در سایت قرار داده اند که احیاناً مخالف موارد بالا بوده است و از چشم مدیران نیز به دلیل حجم بالای مطالب جامانده است و یا به هر دلیل مدیران از مغایرت مطلب قرار داده شده با قوانین بی خبرند، خود شخصاً اقدام به اصللاح مطلب و یا حذف آن بنمایند و یا با ارایه لینک مطلب درخواست اصلاح مطلب را به اینجانب بفرستند تا مطلب در اولین فرصت اصلاح شود

با تشکر ویژه از کاربران خوب ایران سازه که در ایجاد و حفاظت از این محیط مجازی تمام تلاش خود را مینمایند

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
تشکر توسط: omranefarda, b-sazeh, samarehhrs, Tadbir91, nima178, mohsenmas, ramezoon
admin
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت


عضو شده در: 7 مهر 1385
پست: 37412

تشکر: 3354
تشکر شده 18618 بار در 8697 پست

محل سکونت: همدان iran.gif


امتیاز: 210661
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: پنج‌شنبه 26 آذر 1388 - 19:20    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

همانطور که دوستان میدانند این سایت یک سایت تخصصی عمرانی است ولی با این وجود به دوستان اجازه داده شده است که به طور محدود در زمینه های عمومی غیرتخصصی هم در سطحی محدود مباحثه نمایند. اما چند وقتی است که حجم مطالب غیرمرتبط به سایت اندکی از حد مجاز بیشتر شده است و به همین اساس در بند 9 از قوانین سایت جمله ای اضافه شده است که بر اساس آن تنها یک تاپیک در روز میتواند با موضوعات متفرقه غیرتخصصی به صفحه اول سایت آورده شود. منظور از مسایل متفرقه ، موضوعاتی هستند که به تشخیص مدیران سایت در بخش متفرقه به آدرس http://iransaze.com/forum-60.html قرار میگیرد. در مورد بخشهای دیگری هم به نوعی شامل موضوعات غیرتخصصی هستند فعلاً بندی به قوانین قبلی اضافه نمیشود ولی از دوستان تقاضا میشود که خود در این زمینه مسئولانه عمل کنند و مطرح کردن موضوعات غیرمرتبط به سایت بیش از حداقل مورد نیاز کاربران خودداری کنند. هر چند که من خودم فکر میکنم که وجود تاپیکهایی که نیازهای ضروری عمومی کاربران مثل نرم افزارهای عمومی را تامین میکند امری ضروری در جای خود است.
نقل قول:

تنها موضوعاتی میتوانند در انجمنهای سایت مطرح شوند که به نوعی با موضوعات انجمنها و بخشهای مختلف سایت مرتبط باشند. موضوعات متفرقه که مورد علاقه اکثریت کاربران میباشد در سطحی محدود در بخشهای پیش بینی شده در انجمنها میتواند مطرح شود. در صورتی که حجم این موضوعات به گونه ای شود که با هدف اصلی سایت را تحت تاثیر قرار دهد مدیران انجمن میتوانند به طور موقت تاپیکهای مربوطه حذف و یا قفل نمایند. (بر همین اساس در هر روز موضوعات متفرقه غیرمربوط به موضوع سایت که در بخش متفرقه قرار میگیرد تنها یک تاپیک میتواند باشد و تاپیک دوم که ایجاد میشود و یا با پست جدید به صفحه اول آورده میشود میتواند توسط مدیران به طور موقت پاک شود. )

_________________
مرجع کاربردی طراحی سازه های فولادی با نرم افزار ETABS 2013 و SAFE ورژن 12 : http://goo.gl/zkqFfH

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
تشکر توسط: nima178, ramezoon
admin
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت


عضو شده در: 7 مهر 1385
پست: 37412

تشکر: 3354
تشکر شده 18618 بار در 8697 پست

محل سکونت: همدان iran.gif


امتیاز: 210661
[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: جمعه 16 بهمن 1388 - 12:48    عنوان:  Re: برخی از قوانین انجمنها جهت یاد پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

admin نوشته است:
......
14- اگر فایل یا مطلب خاصی را میخواهید که در سایت وجود ندارد، میتوانید آن را از طریق انجمن زیر با رعایت بقیه قوانین سایت درخواست نمایید:
http://www.iransaze.com/forum-99.html
توجه کنید که در صورتی میتوان این درخواست را انجام داد که فایل مورد نظر در سایت موجود نباشد. در صورتی که مطلب مورد نظر در سایت موجود باشد با توجه به اینکه میتوان آن را با جستجو پیدا کرد، باز کردن تاپیک برای آن مجاز نیست و مدیران حق پاک کردن آن را خواهند داشت. فایل درخواست شده باید به صورت تخصصی عمران یا معماری و در چارچوب قوانین سایت و به خصوص بحث کپی رایت باشد. درخواست مواردی نظیر نرم افزارها و کتابهای فارسی دارای کپی رایت ، پروژه های آماده درسی ( که مشخصاً درخواست کننده برای تحویل به استاد درس بخواهد) و مواردی از این دست در این بخش ممنوع میباشد. تعداد تاپیکهایی که به این منظور باز میشود در هر روز نیز محدود خواهد بود و برای آنکه فرصت برای مطالب دیگر هم باشد حداکثر تعداد این تاپیکها میتواند دو تاپیک باشد و موارد بیشتر میتواند توسط مدیران سایت پاک شوند. هر کاربر نیز در هر ماه تنها دو تاپیک با این مضمون میتواند باز کند و موارد بیشتر را مدیران میتوانند پاک کنند.

دوستان به قوانین درخواست فایل لطفاً توجه بیشتری کنند. علی الخصوص توجه کنند که هدف این سایت تامین پروژه های آماده دوستان دانشجو جهت تحویل به استاد نیست. به همین جهت تاپیکهایی که به طور خاص درخواست اینگونه پروژه های آماده را دارند پاک خواهند شد. البته دوستان میتوانند در یک موضوع خاص درخواست فایل کنند ولی درخواست پروژه آماده که به طور کلی بیان شود ممنوع است.

---------------------------------

در مورد بحث آگهی های رایگان هم از دوستان درخواست دارم که به قوانین توجه بیشتری کنند. علی الخصوص تا آنجا که ممکن است سعی کنند در همان اولین پستی که در تاپیک ارسال میکنند تمام موارد مورد نظر خود را بنویسند و از آن پس نیز اگر چیزی خواستند به آن اضافه یا کم کنند فقط در همان پست اول و با ویرایش پست این کار را بکنند. سوالات بقیه کاربران را هم جز موارد خاصی که حالت عمومی دارد فقط از طریق پیام خصوصی جواب دهند. بدیهی است که سوالات خصوصی نظیر درخواست شماره حساب و... در صورت مطرح شدن از سوی کاربران به صورت عمومی پاک خواهد شد. دوستان توجه کنند که بخش آگهی های رایگان فقط یک بخش حاشیه ای از سایت جهت کمک به کاربران است و نباید به گونه ای شود که بخشهای دیگر انجمنها را تحت تاثیر خود قرار دهد و جا برای بحثهای تخصصی را تنگ کند

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی ارسال email مشاهده وب سایت این کاربر شناسه عضویت در Yahoo Messenger
تشکر توسط: sia1, nima178, mohsenmas, ramezoon
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه 1, 2, 3  بعدی
صفحه 1 از 3


 

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید

Powered by phpBB © 2001 phpBB Group
قالب فارسی شده توسط ایران یاد

دوره جامع طراحی عملکردی - دکتر حسن مقدم