نرم افزار سازه 90
iransaze.com :: مشاهده موضوع - در بین زمینه های کاری عمران کدام زمینه پردرامد تر است ؟
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
گروههای کاربران
گروههای کاربران
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
فهرست iransaze.com » بازار کار

ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version
در بین زمینه های کاری عمران کدام زمینه پردرامد تر است ؟
مشاهده موضوع قبلی :: مشاهده موضوع بعدی  
نویسنده پیام
shayan2
عضو جدید
عضو جدید

عضو شده در: 11 مرداد 1392

تشکر شده 6 بار در 5 پست

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: شنبه 30 آبان 1394 - 19:15    عنوان:  در بین زمینه های کاری عمران کدام زمینه پردرامد تر است ؟ پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

سلام
Sad سال 87 کلی خودمون رو کشتم دانشگاه عمران قبول شدیم سه سال بعد 6 ترمه تمام کردیم شدیم شاگرد سوم رفتیم ارشد هم خوندیم اونم دو سال تموم کردیم الان-------> خودم با رفیقام رو می بینم هیچ کاری نداریم اصن تخصصی هم نداریم تا کاری داشته باشیم یه مدرک داریم فقط
* یکی از رفیقام معماری داره رفته مطبوعاتی زده یکی عمران رفته خشکبار زده یکی دیگه هم مرغ فروشی Shocked فک نکنید شوخی می کنما راسته بخدا

دوستان من الان 24 سالمه در بین فیلد های کاری عمران فکر می کنید کدوم فیلد پردرامدتر هس چه جوری میشه وارد این فیلد شد چقدر زمان می بره بتونی مستقل بشی واسه خودت مدرکم فوقه سازس
خودم محاسبات بلدم ایتبس سیف کد تدریس هم می کردم ولی درامدی نداشته برام

Sad Sad یا اگه دیگه نمیشه تو این زمینه موفق بود فیلید کاری غیر مرتبط خوب چی پیشنهاد میکنید راننده تاکسی یا ساندویجی زدن خوبه خودم ساکن رشت هستم

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
:
reza_fadaei
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

عضو شده در: 20 مرداد 1390

تشکر شده 38 بار در 23 پست

[وضعيت كاربر:آفلاین]

پست تاریخ: شنبه 30 آبان 1394 - 21:02    عنوان:   پاسخگویی به این موضوع بهمراه نقل قول

متاسفانه فعلا شرایط به همین صورته و در شهر رشت بدتر از همه جا
اگر سرمایه دارید که با چند نفر شریک بشین و برید در حوزه اجرا، اگر سرمایه ندارید در حوزه خدمات مهندسی فعالیت کنید که البته همونجور که گفتم در شرایط کنونی حال و روز خوشی نداره و از اون بدتر در رشت با توجه به شرایط خاص موجود باید خیلی قوی و با اطمینان از وجود مشتری و رابطه وارد این حوزه بشید
Rolling Eyes

بازگشت به بالای صفحه

خواندن مشخصات فردی ارسال پیام شخصی
تشکر توسط: shayan2
نمایش پستها:   
ارسال موضوع جدید   پاسخ دادن به این موضوع   تشکر کردن از تاپیک   Printer-friendly version تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید
شما نمیتوانید به نوشته های خود فایلی پیوست نمایید
شما نمیتوانید فایلهای پیوست این انجمن را دریافت نمایید